Jeśli choćby minimalnie interesujesz się obstawianiem, na pewno słyszałeś o Totolotku Zakładach Bukmacherskich. Chociaż „słyszałeś” to być może zbyt wiele powiedziane – na pewno obiła Ci się ta nazwa o uszy.

To, że dana marka jest rozpoznawalna na rynku może oznacza dwie rzeczy: po pierwsze może to świadczyć o jej doświadczeniu i wysokiej jakości, a po drugie może oznaczać… dobry marketing. Jak jest w przypadku Totolotka Zakładów Bukmacherskich?

 

Totolotek Zakłady Bukmacherskie – doświadczenie to podstawa

Dawno, dawno temu, kiedy to zakłady bukmacherskie dopiero raczkowały w Polsce, powstał…Totolotek. Tak, Totolotek Zakłady Bukmacherskie to najdłużej działająca w Polsce firma oferująca zakłady wzajemne. Operator może pochwalić się przeszło 20-letnim doświadczeniem w świadczeniu tego rodzaju usług oraz ponad 350 punktami przyjmowania zakładów, rozsianymi na terenie całego kraju.

Głównym produktem i obszarem działań Totolotka Zakładów Bukmacherskich są oczywiście zakłady sportowe oraz społeczno-kulturalne. Głównym, co oznacza, że posiada jeszcze inne opcje – gracze mogą znaleźć również totalizatory piłkarskie (Toto-Liga oraz Toto-Gol), Totalizator konny (Toto-Lotek), zakłady bukmacherskie na wyścigi psów (Toto-Racing) i do tego jeszcze wyścigi konne GBI.

Totolotek należy do międzynarodowej Grupy INTRALOT, działającej w kilkudziesięciu państwach, zapewniającej dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Potwierdzeniem doświadczenia i wiarygodności Totolotka Zakładów Bukmacherskich mogą być chociażby przyznane mu na przestrzeni lat wyróżnienia: Laur Konsumenta w kategorii „Odkrycie Roku 2008”, Solidny Pracodawca 2008 roku, Laur Klienta 2010 w kategorii „Zakłady Bukmacherskie”.

 

Totolotek Zakłady Bukmacherskie a nowa ustawa hazardowa

Totolotka i jego zakładów nie należy się bać – podmiot ten działa w oparciu o ustawę o grach hazardowych. Oznacza to, że jest bukmacherem legalnym, u którego można bezpiecznie obstawiać i nie martwić się o jakiekolwiek konsekwencje prawne. Totolotek jest zarejestrowany w Polsce, posiada swoją siedzibę w Warszawie, rozlicza się ze swojej działalności, a w 2013 roku otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów i totalizatorów za pośrednictwem Internetu.

Co więcej, Totolotek jest jedynym podmiotem w Polsce, który otrzymał od Ministra Finansów zezwolenie na oferowanie gonitw konnych i wyścigów chartów.

Krótko mówiąc, zakłady Totolotka to w pełni legalna rozrywka. Bukmacher zapewnia klientom najwyższej jakości produkty, kompleksową obsługę i bezpieczeństwo gry. Warto pamiętać również, że obstawianie u operatorów internetowych, którzy nie są w posiadaniu stosownej polskiej licencji, może wiązać się z wysokimi karami finansowymi (w 2018 roku grzywna nałożona na gracza może być równa nawet 120 stawkom dziennym).

 

Totolotek wspiera polskich graczy

Tym, co wyróżnia legalne podmioty oferujące zakłady wzajemne, jest stała troska o swoich klientów, a przejawia się ona na dwóch płaszczyznach.

Po pierwsze, Totolotek oferuje zakłady, które będą spełniały oczekiwania klientów – można znaleźć propozycje z wielu dyscyplin, również tych mniej popularnych, wiele rozszerzeń, oprócz tego dostępne są coraz bardziej popularne sporty wirtualne i e-sporty. Bukmacher ten może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie, wieloletnią obserwacją zachowań i potrzeb polskich klientów. Efektem są coraz lepiej dostosowane do oczekiwań graczy produkty.

Po drugie, Totolotek, jako legalny bukmacher, jest operatorem, który respektuje postulaty polityki odpowiedzialnej gry. Ma świadomość, jak ważne jest świadome i odpowiedzialne podejście do rozrywki, jaką są zakłady bukmacherskie, dlatego jako pierwszy podmiot na rynku z branży bukmacherskiej wprowadził do swojej organizacji kompleksową politykę zrównoważonego rozwoju, na którą składają się na przykład szkolenia dla pracowników z zakresu odpowiedzialnej gry. Potwierdzeniem właściwych praktyk w tym aspekcie jest „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”, który został przyznany Totolotkowi Zakładom Bukmacherskim przez organizację The European Lotteries.

Kolejnym krokiem jest przekazanie cennej wiedzy i wyrobienie właściwych nawyków u graczy. Totolotkowi służą do tego odpowiednie narzędzia, pomagające realizować politykę odpowiedzialnej gry.

 • Obowiązkowa rejestracja – to formalność, z którą musi zmierzyć się każdy chętny do obstawiania. W toku rejestracji bukmacher weryfikuje tożsamość nowego klienta, między innymi sprawdza, czy ma ukończony 18 rok życia.
 • Limity stawek – bukmacher sam określa limity stawek dla konkretnych zakładów, które zawarte są w regulaminie, jednak to nie wszystko – gracz może sam, w trosce o własne bezpieczeństwo, zmniejszyć limit stawki, natomiast w celu zwiększenia konieczny jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Może to być limit dzienny albo limit miesięczny.
 • Zegar – to proste, wręcz banalne narzędzie, jednak bardzo przydatne. Pozwala klientowi na samodzielne kontrolowanie czasu, które spędził na stronie bukmachera.
 • Zawieszenie konta – to kolejne narzędzie do samodzielnej kontroli zaangażowania w grę. W chwili zauważania niepokojących symptomów, gracz z poziomu własnego konta może je zawiesić – albo na 24 godziny, albo na czas trzech miesięcy.
 • Zamknięcie konta – najbardziej radykalny krok, jaki może gracz podjąć. W celu nieodwracalnego zamknięcia konta należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
 • Testy – Totolotek daje swoim klientom do dyspozycji prosty test, którego wykonanie zajmie dosłownie chwilę. Wyniki i wnioski mogą być natomiast bardzo cenne – test wskaże, czy gracz może mieć ewentualny problem z uzależnieniem od zakładów bukmacherskich.
 • Dane adresowe – w razie potrzeby, operator udostępnia klientom dane kontaktowe do placówek zajmujących się wspieraniem osób nieradzących sobie ze zbyt dużym zaangażowaniem w obstawianie.

Totolotek wspiera polski sport

Totolotek to zakłady, które nie tylko wspierają polskich graczy w ich odpowiedzialnym podejściu do gry, ale również nie przechodzą obojętnie obok polskich klubów sportowych.

Totolotek wspiera:

 • Rozgrywki Pucharu Polski w piłce nożnej (oficjalny partner)
 • Lechię Gdańsk
 • Sekcję koszykówki Legii Warszawa

Totolotek Zakłady Bukmacherskie - nawiązane współprace

Zakończone współprace:

 • Sponsor Górnika Zabrze (lata 2014 – 2016)
 • Sponsor Wisły Kraków (lata 2014-2016)
 • Sponsor Jagiellonii Białystok (lata 2014-2017)
 • Turniej tenisowy Katowice Open (2015 rok)
 • Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Łodzi (2015 rok)

 

Totolotek online zakłady

Jak wiadomo, każdy gracz jest inny, dlatego każdy ma inne potrzeby i oczekiwania względem bukmachera.

Są osoby, którzy rozwój Internetu traktują jako błogosławieństwo. To właśnie oni będą zadowoleni z tego, że już nie muszą odwiedzać punktów stacjonarnych bukmachera i z pewnością docenią Totolotka oraz jego online zakłady. Co się kryje pod tym stwierdzeniem?

Na przykład bogata oferta. Klienci mają do dyspozycji wiele dyscyplin – od tych najbardziej popularnych, jak piłka nożna czy tenis, po te mniej znane, czyli chociażby krykiet albo badminton. Do tego wachlarza dyscyplin dochodzą jeszcze wirtualne sporty oraz cieszące się coraz to większym zainteresowaniem e-sporty.

Wybór zakładów to jedno, ale jeszcze zostaje cała „otoczka”, która w Totolotku wypada równie dobrze.

Mamy tu na myśli na przykład bonusy, obsługę klienta czy aplikację mobilną. Kiedy mowa o promocjach i bonusach, warto wspomnieć przede wszystkim o ofercie powitalnej dla nowych graczy, która obejmuje znany i lubiany freebet oraz bonus od depozytu. Następnie gracz zyskuje dostęp do najpopularniejszej promocji Totolotka „Tniemy Podatek”, dzięki której może na chwilę zapomnieć o konieczności odprowadzenia 12% podatku od stawki.

Obsługa klienta? Pomocna, rzeczowa, dyspozycyjna i przede wszystkim na wyciągnięcie ręki, dzięki funkcjonowaniu czatu na żywo – czego chcieć więcej.

Dopełnieniem tego wszystkiego jest aplikacja mobilna. Umożliwia ona obstawianie tak naprawdę o każdej porze i w każdym miejscu… no może prawie każdym, ponieważ warunkiem jest dostęp do Internetu. W aplikacji można znaleźć całą ofertę, która widoczna jest także na stronie, a do tego pojawiają się takie udogodnienia, jak Quickbet (gracz podaje kwotę, za którą chciałby obstawić i określa, ile chce wygrać, a system sam dostarcza gotowy kupon do obstawienia, odpowiadający wpisanym wymaganiom).

Totolotek zakłady tradycyjne

Czy tak wysokie dostosowanie usług bukmacherów do graczy internetowych oznacza, że tradycyjne wnoszenie zakładów w punktach odchodzi do lamusa? Nie!

Wciąż są osoby, które lubią na przykład w drodze z pracy odwiedzić swój osiedlowy, zaprzyjaźniony lokal bukmachera i oczywiście nic w tym ani dziwnego, ani złego. Większość legalnych w Polsce bukmacherów bierze to pod uwagę i udostępnia taką możliwość.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie ma w Polsce kilkaset punktów przyjmowania zakładów wzajemnych, które rozmieszczone są na terenie całego kraju.

 

Totolotek posiada naprawdę dobrą ofertę na zakłady online. Pamiętaj jednak, że nawet mając do czynienia z najszerszym wyborem sportów, bonusów czy innych udogodnień, nie możesz pozwolić sobie na zbyt duże zaangażowanie w grę – czy to finansowe, czy też emocjonalne.

Zakłady bukmacherskie to wyłącznie zabawa!