Totolotek Zakłady Bukmacherskie i bonus – a raczej bonusy, czyli dla każdego coś dobrego

Totolotek Zakłady Bukmacherskie to marka znana wszystkim obstawiającym, dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z bukmacherką lub po prostu interesującym się sportem. Sprawdź, co kryje się pod tak często wyszukiwanym hasłem – Totolotek Zakłady Bukmacherskie bonus!

Totolotek Zakłady Bukmacherskie i bonus – skąd to zamieszanie?

Jesteś nowym graczem. Od zawsze interesowałeś się sportem, ale nie próbowałeś do tej pory swoich sił w zakładach bukmacherskich, nie było okazji. Teraz zamierzasz to zmienić. Gdzie szukać jakichś pierwszych wskazówek… jak to gdzie – w Internecie. Włączasz komputer. Zastanawiasz się od czego zacząć, kojarzysz, że koledzy mówili Ci o Totolotku Zakładach Bukmacherskich. Dwukrotnie więc klikasz w ikonę przeglądarki, wpisujesz w okno wyszukiwarki hasło „Totolotek Zakłady Bukmacherskie bonus”.

Początki przygody z bukmacherką w wielu przypadkach właśnie tak wyglądają. Gracze niezbyt zorientowani w tematyce wpisują nazwę zasłyszanego bukmachera i od razu poszukują informacji na temat jego bonusów – tak już jesteśmy skonstruowani, że lubimy dostawać prezenty, a walczące o uwagę konsumentów firmy na co dzień coraz bardziej nas przyzwyczajają do takich wygód, podnosząc tym samym nasze oczekiwania. Czy to źle? Kierując się wyłącznie wachlarzem promocji oraz ich atrakcyjnością, można nieświadomie nałożyć sobie klapki na oczy i pominąć operatora, który jest będzie wartościowy w innej kwestii… ale nie oszukujmy się, bonusy są istotną częścią oferty bukmachera. Warto jedynie pamiętać, aby nie kierować się wyłącznie nimi. Chcąc skorzystać z usług Totolotka Zakładów Bukmacherskich, widząc jego bonus, sprawdź jeszcze, czy odpowiadają Ci następujące elementy:

 • Oferta sportowa (dostępne dyscypliny, kursy)
 • Opcje płatności i wypłat (liczna metod płatności, czas oczekiwania na zleconą wypłatę)
 • Obsługa klienta (opcje kontaktu, czas oczekiwania)
 • Udogodnienia (na przykład aplikacja mobilna)

Totolotek Zakłady Bukmacherskie bonus na start

W przypadku Totolotka Zakładów Bukmacherskie bonus na start sprowadza się do dwóch elementów: darmowego zakładu, czyli freebeta oraz bonusu od depozytu. Co więcej – to jedna z najatrakcyjniejszych ofert powitalnych na rynku!

Czym jest darmowy zakład? Freebet to nic innego jak darmowe środki na pierwszy zakład, nazwa w tym przypadku mówi sama za siebie. Gracz po zarejestrowaniu się (przypominamy się, że przejście procesu rejestracji i potwierdzenie swojej tożsamości jest koniecznym krokiem, który należy podjąć, aby obstawiać w Polsce legalnie) otrzymuje od Totolotka Zakładów Bukmacherskich bonus pieniężny, którzy może spożytkować podczas swojego pierwszego zakładu. Można przypuszczać, że freebet jest najbardziej lubianym przez graczy typem bonusu, ponieważ operator, w tym przypadku Totolotek, wychodzi sam z inicjatywą i nie prosi gracza o nic w zamian, a wręcz sam wystawia się na próbę – na próbę, ponieważ nie należy zapominać, że korzystanie z darmowego zakładu przez nowego klienta to doskonała okazja na przetestowanie bukmachera, czyli jego oferty i funkcjonalności. Co jeszcze trzeba wiedzieć na temat warunków tej promocji?

 • Kupon stworzony z wykorzystaniem bonusowych środków musi posiadać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimum 2.00
 • Do wypłaty środków konieczny jest trzykrotny obrót

Czym jest bonus od depozytu? Tutaj ponownie nazwa bonusu jest drogowskazem. Bonus od depozytu to określone środki dopisywane do konta bonusowego gracza, po złożeniu przez niego swojego pierwszego depozytu, a więc po prostu po pierwszej wpłacie na konto. Zazwyczaj mówimy tutaj o podwojeniu depozytu, tak też jest w przypadku Totolotka Zakładów Bukmacherskich i wspomnianego bonusu od depozytu. W celu aktywacji promocji gracz jest zobowiązany do wpłaty środków, następnie należy zagrać za bonus. Kolejnym krokiem jest zagranie za określoną kwotę (3x [bonus + depozyt]), co pozwoli wreszcie na wypłatę środków. Co jeszcze należy wiedzieć przed skorzystaniem z promocji?

 • Na kuponach, do których wysłania wykorzystywane są środki bonusowe, musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2.00
 • Kupony, do których wysłania wykorzystywane są środki z salda głównego, również muszą posiadać chociaż jedno zdarzenie z kurem minimalnym 2.00
 • Jeśli wydarzy się, że za dany zakład nastąpi zwrot stawki – taka stawka nie jest wliczana w obrót

Skąd pochodzą powyższe wymogi? Prosto z regulaminu promocji powitalnej, zawartego na stronie Totolotka. Zachęcamy do czytania regulaminów, a szczególnie namawiamy tych, którzy nastawieni są dość pesymistycznie do wszelkiego rodzaju prezentów od bukmacherów. Każdy bonus, każda promocja, każdy konkurs opatrzony jest jasnymi zasadami zabawy. Przed skorzystaniem z danej okazji warto przeczytać regulamin, aby uniknąć niedopowiedzeń i często wynikających z nich nieporozumień i frustracji.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie bonus dla stałych klientów

Totolotek Zakłady Bukmacherskie oferuje atrakcyjny bonus na start, ale to nie jedyne, czym może się pochwalić. Równie dobrze prezentuje się wachlarz promocji skierowanych do stałych, lojalnych i aktywnych klientów serwisu.

Co możemy znaleźć w Totolotku, jako stali gracze?

Promocję „Tniemy podatek” – to promocja, która nie weszła na rynek niezauważona, lecz z pewnością ucieszyła wielu. Dlaczego? Powód jest prosty. Od chwili wprowadzenia zmian związanych z wejściem nowelizacji ustawy hazardowej z 2009 roku i odejścia z Polski wielu zagranicznych bukmacherów, niezarejestrowanych w naszym kraju i nieposiadających polskiej licencji, klienci przenoszący się do legalnych operatorów z trudem przełykali kwestię 12-procentowego podatku. Totolotek ma na to receptę. Dzięki Totolotkowi Zakładom Bukmacherskim sfrustrowani gracze dostają bonus: +6% do wygranych lub aż +12% do wygranych, innymi słowy są obciążani połową podatku od stawki albo grają bez podatku! Pierwsza z opcji dotyczy obstawiania przez stronę internetową, natomiast z drugiej można skorzystać, obstawiając przez aplikację lub wersję mobilną strony Totolotka.

Promocja Totolotka Zakładów Bukmacherskich„Gram Grubo” to kolejna szansa na zgarnięcie od Totolotka Zakładów Bukmacherskich bonusu… i ponownie to okazja do ominięcia podatku. W każdy piątek bukmacher oferuje grę bez podatku. Jakie wymagania? W skrócie, należy postawić kupon prosty TotoMix lub Live, stawka jest określona przez bukmachera, a minimalny kurs kuponu biorącego udział w akcji to 2.00. Akcja „Gram Grubo” nie kończy się tylko na piątkach. Totolotek uaktywnia ją również w dniach, kiedy odbywają się mecze Ligi Mistrzów czy też Ligi Europy.

Akcja „Poleć Przyjaciela” jest kolejną opcją godną uwagi, szczególnie, że nie wymaga od samego zainteresowanego zbyt wiele. Jak skorzystać z promocji i zgarnąć od Totolotka Zakładów Bukmacherskich bonus? Wystarczy zaprosić znajomego do założenia konta w Totolotku. Jeśli ten zarejestruje się i zacznie grać, Ty otrzymasz prezent.

Vip Club, czyli oferta dla wyjątkowych graczy. Jak się stać członkiem klubu? Jak zaznacza bukmacher, wystarczy być lojalnym i aktywnym, aby dostać specjalne zaproszenie. Dla członków przygotowano między innymi freebety, opiekę indywidulanego konsultanta, dedykowane konkursy, a nawet wycieczki zagraniczne.

I na koniec Bet Club, a więc Klub Gracza. Jeśli nie jesteś w Vip Clubie, nie oznacza to, że wszystko, co najlepsze, przejdzie Ci koło nosa. Zasady są proste: gracz obstawia, zdobywa punkty i wymienia je na nagrody rzeczowe i produktowe.

Bonusy owszem…ale rozwaga przede wszystkim

Który gracz nie lubi bonusów bukmacherskich? Trudno znaleźć takiego. Bonusy pozwalają na sprawdzenie nowego bukmachera, umilają i uatrakcyjniają grę, pozwalają zweryfikować własne umiejętności typerskie mniejszym kosztem. Efekty uboczne? Bonusy potrafią również solidnie zamydlić oczy i ograniczyć racjonalne, trzeźwe myślenie. Większość osób czytających ten tekst pomyśli sobie teraz: „mnie to nie dotyczy”. I właśnie to jest najgorsze. Zakłady bukmacherskie w nadmiarze, jak każda inna czynność, każda inna rozrywka, mogą doprowadzić do uzależnienia. Niestety niewiele osób zdaje sobie sprawę z zagrożenia, twierdzi, że jest bezpieczna. Uzależnienie ma to do siebie, że jest niedostrzegane przez osobę, którą dotyka.

Jeśli chcesz zachować trzeźwość umysłu i zdrowe podejście do obstawiania zakładów bukmacherskich, a tym samym uniknąć problemów z uzależnieniem, stosuj się na co dzień do kilku prostych rad:

 • Nigdy nie pożyczaj pieniędzy na grę
 • Nigdy nie obstawiaj za pieniądze, które są przeznaczone na coś innego
 • Nie zaniedbuj rodziny, przyjaciół, obowiązków przez obstawianie
 • Nie postrzegaj zakładów bukmacherskich jako źródła dochodu
 • Traktuj zakłady bukmacherskie wyłącznie jako rozrywkę i sposób na spędzenie wolnego czasu