STS zakłady bukmacherskie – największy bukmacher w Polsce

Są w Polsce bukmacherzy, których nie trzeba nikomu przedstawiać, bo są znani przez wszystkich graczy. Jednym z nim jest STS zakłady bukmacherskie, czyli lider na polskim rynku zakładów wzajemnych. Ten polski bukmacher przez lata działalności w naszym kraju ugruntował swoją silną pozycji. STS kojarzy się z solidnością i produktem na najwyższym poziomie. Co stoi za sukcesem STS zakładów bukmacherskich?

STS zakłady bukmacherskie – wprowadzenie

STS to jeden z najdłużej działających bukmacherów w Polsce. Spółka została założona w 1997 roku, a jej siedzibę można znaleźć obecnie w Katowicach. STS zakłady to jedna z nazw, pod którą znamy ten zakład bukmacherski, ale co kryje się pod tym trzyliterowym skrótem? Star-Typ Sport, tak brzmi pełna nazwa, która znana jest praktycznie każdemu obstawiającemu.

Jest to spółka oparta tylko i wyłącznie na polskim kapitale, co w oczach klientów na pewno dodaje jej wiarygodności. W końcu to, co polskie, jest dobre, czyż nie? My, Polacy, zaczynamy w coraz większym stopniu doceniać nasze rodzime produkty i taką tendencję widać właśnie w tej sytuacji. Jednak sukces tego bukmachera nie opiera się wyłącznie na pochodzeniu.

STS bukmacherskie zakłady jest jednym z ,,legalnych bukmacherów” działającym w naszym kraju, czyli obstawianie u niego jest w pełni legalne i nie grozi konwencjami natury prawnej. Rozwój technologiczny odbija się również na bukmacherach, przez co większość klientów korzysta ze strony internetowej STS-u i wybiera zakłady online. Gracze wybierający obstawianie w formie kuponów papierowych też znajdą coś dla siebie, gdyż w całej Polsce znajduje się ponad 420 naziemnych punktów przyjmowania zakładów.

STS zakłady bukmacherskie na tle innych bukmacherów

Na polskim rynku zakładów wzajemnych jest obecnie dziesięć podmiotów: STS, Totolotek, Fortuna, Milenium, forBET, LV BET, Superbet, Totalbet, ETOTO i Cherry ONline. Część z nich działa tylko online, część tylko stacjonarnie, ale większość wybiera oba ,,kanały” dotarcia do klienta. Wśród nich znajdziemy jeden podmiot, który jest zdecydowanie przed resztą, jeżeli chodzi o ilość udziałów w polskim rynku bukmacherskim. Mowa o STS zakładach bukmacherskich. Ten polski bukmacher posiada obecnie około 50% udziałów, zostawiając w tyle konkurencję.  To tylko pokazuje, jaką renomą cieszy się STS. Pamiętajmy, że nowelizacja Ustawy Hazardowej w 2017 roku ,,usunęła” wielu bukmacherów z naszego rynku (choćby bet-at-home i bet365), przez co część użytkowników musiało dokonać ponownego wyboru zakładu bukmacherskiego. Jak widać po udziałach na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju, wielu z nich zdecydowało się na STS zakłady, co dobitnie potwierdza jakość i rzetelność tego polskiego bukmachera.

STS jako legalny bukmacher

Jeszcze nie tak dawno polski rynek bukmacherski zrzeszał w sobie mnóstwo podmiotów: część z nich polskiego pochodzenia, ale pozostała część, to były spółki zarejestrowane w rajach podatkowych i z Polską nie miały nic wspólnego. O odprowadzaniu podatków do Skarbu Państwa nie było mowy. Ministerstwo Finansów postanowiło wprowadzić regulację i od 2017 roku na polskim rynku bukmacherskim są tylko spółki zarejestrowane w Polsce, które spełniły wymogi prawne, są wiarygodne w oczach ustawodawców, przez co otrzymały licencję, stając się tym samym ,,legalnym bukmacherem”. Jednym z nich jest naturalnie STS bukmacherskie zakłady, który działa od 1997 roku. Dzięki licencji STS może oferować zakłady bukmacherskie zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez swoją stronę internetową. W 2018 roku ta licencja została przedłużona o 6 lat.

Miej na uwadze, że korzystanie z bukmacherów – nawet tak renomowanych, jak STS – jest hazardem i obstawiając sport, rób to ostrożnie. To jest rzecz, od której można się uzależnić i nie lekceważ tego, bo konsekwencje mogą być bardzo dotkliwe. Graj z głową i traktuj zakłady sportowe jako zabawę i rozrywkę, która ma stanowić dodatek oglądania Twojej ulubionej dyscypliny sportowej.

STS zakłady bukmacherskie a wspieranie polskiego sportu

W obecnych czasach konkurencja – nie tylko w bukmacherce, ale praktycznie w każdym biznesie – jest ogromna i przedsiębiorstwa prześcigają się w innowacjach, pomysłach, a PR odgrywa ogromną rolę w funkcjonowaniu spółek. Nie możesz być tylko dobry w tym, co robisz – musisz też być rozpoznawalny. W przypadku zakładów bukmacherskich kluczową rolę odgrywa oczywiście sport, dlatego też naturalnie to ze sportem kojarzy się bukmacherów. Nowelizacja Ustawy Hazardowej pozwoliła ,,legalnym bukmacherom” na sponsorowanie sportu i STS zakłady wypada na tej płaszczyźnie bardzo dobrze, współpracując z czołowymi polskimi klubami/federacjami w najbardziej popularnych dyscyplinach sportowych.

STS bukmacherskie zakłady jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Poza tym STS to sponsor główny Jagiellonii Białystok i oficjalny bukmacher innych klubów w polskiej Ekstraklasie: Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Korony Kielce i Cracovii Kraków.

STS zakłady bukmacherskie jest oficjalnym bukmacherem Asseco Resovii (siatkówka), Vive Targów Kielce (piłka ręczna) i Federacji KSW (MMA). Na wsparcie w ramach partnerstwa ze strony tego polskiego bukmachera mogą liczyć m.in. Basket Liga Kobiet (koszykówka), Polski Związek Hokeja na Lodzie (hokej) czy Polski Związek Piłki Siatkowej (siatkówka).

STS wspiera wszystkie najważniejsze sporty w naszym kraju, co na pewno trzeba zapisać na plus dla tego bukmachera. Skoro dzięki temu rozwija się infrastruktura sportowe w Polsce, to takiemu czemuś mówimy stanowcze tak!

Fundacja STS-u

Pomoc to wspaniałe zjawisko. Niezależnie od tego, jakie są jej przyczyny, pomagać trzeba i pomaganie należy doceniać. Sposobów na wsparcie jest bardzo dużo i STS zakłady bukmacherskie postanowił założyć fundację, żeby wspierać sport w naszym kraju.

Czasami sam talent to nie wszystko i aby rozwijać swoją pasję (i talent) potrzeba dużych nakładów finansowych. Kto wie, ile więcej medali olimpijskich byśmy mogli mieć jako Polska, gdyby nie słabe zaplecze i braki finansowe. Nie zawsze chcieć, to móc. STS zakłady sprawia, że takich sytuacji może być o kilka mniej, wspierając młodych sportowców zarówno materialnie, jak i merytorycznie. Młodzi ludzie potrzebują wsparcia i pokazania, co należy robić, aby wejść na szczyt i taką pomoc zapewnia fundacja Sport Twoją Szansą.

Na wsparcie może liczyć każdy. Wystarczy złożyć wniosek przez stronę (www.sts.pl), a jego zasadność zostanie rozpatrzona przez Radę Honorową Fundacji, która składa się z zasłużonych i utytułowanych polskich sportowców. Na koniec dnia decyzja o tym, kto otrzyma środki, należy do nas i odbywa się poprzez głosowanie na stronie internetowej.

Pomóc możesz i Ty, przekazując 1% podatku lub wpłacając środki na konto bankowe fundacji. Może dzięki Twojemu wsparciu za kilka lat wyrośnie nam olimpijczyk, który przez długie lata będzie reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej?

Aplikacja mobilna

Smartfony stały się nieodłącznym elementem życia większości ludzi na świecie. Teraz, mając telefon komórkowy z dostępem do internetu, możesz zrobić praktycznie wszystko, nie opuszczając swojego domu – oczywiście, nie zachęcamy do przesiadywania cały czas w domu, ale takie są fakty. Kiedyś obstawianie sportu było możliwe jedynie po udaniu się do punktu stacjonarnego. Teraz większość z nas obstawia jedynie online na swoich komputerach bądź smartfonach. Dla użytkowników telefonów komórkowych STS zakłady bukmacherskie przygotował specjalną aplikację mobilną, która ma ułatwić obstawianie.

Taki program zawiera wszystko, czego mógłby oczekiwać gracz. Dzięki temu możesz obstawiać wszędzie, gdzie się znajdujesz. Aplikacja STS-u pozwala na oglądanie meczów, co wyróżnia ją zdecydowanie na tle aplikacji innych bukmacherów w Polsce. W końcu to sport jest najważniejszy, prawda? Poza tym można dokonywać szybkich wpłat, co przydatne jest, szczególnie gdy interesujące nas spotkanie zacznie się lada moment. Nie zdążyłeś wysłać kuponu? To nie problem, bo w aplikacji STS-u dostępne są zakłady na żywo, co jest przydatnym narzędziem zarówno dla ,,spóźnialskich”, jak i tych, którzy lubią na bieżąco reagować na dziejące się wydarzenia.

Aplikacja mobilna jest dostępna na systemy iOS i Android.

Płatności i wpłaty

Czas to pieniądz, więc szybkie wpłaty i wypłaty stają się często jednym z głównych elementów oceny bukmacherów. Czy mój depozyt trafia szybko na konto? Jak długo będę czekał na wypłatę środków? Te i inne pytania towarzyszą klientom na co dzień. Jak na tej płaszczyźnie wypada STS zakłady bukmacherskie?

Świetnie, zarówno w kwestii wpłat, jak i wypłat.

Wpłaty trwają dosłownie kilka chwil i dokonywać ich można cały czas – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Transakcją nie towarzyszy żadna prowizja.

Długie wypłaty środków zawsze były bolączką graczy, gdyż czekanie trwało dniami i klient nie miał co liczyć na natychmiastowy transfer. To już przeszłość, przynajmniej w STS zakłady. Według bukmachera środki trafią na konto bankowe już w ciągu 15 minut, o ile masz rachunek bankowy w jednym z 11 wybranych podmiotów bankowych:

 • PKO Bank Polski
 • Orange Finanse
 • Millenium Bank
 • Noble Bank
 • MBank
 • Inteligo
 • ING Bank Śląski
 • Bank Zachodni WBK
 • Getin Bank
 • Alior Bank
 • T-Mobile Usługi Bankowe

Nie masz konta u któregoś z tych banków? Nie martw się, gdyż nie zostaniesz na lodzie. Fakt, że cały proces trwa trochę dłużej (zazwyczaj od 1 do 2 dni roboczych, maksymalnie do 7), ale pieniądze trafią do Ciebie stosunkowo szybko. Wypłaty odbywają się codziennie od 10 do 24  nie posiadają jakichkolwiek prowizji na rzecz STS-u w związku z transferem.