STS zakłady bukmacherskie i szeroka oferta

STS zakłady bukmacherskie mogą pochwalić się szeroką ofertą na wydarzenia sportowe. W porównaniu do innych firm oferujących typowanie wypadają bardzo dobrze niemal w każdej dyscyplinie sportowej. W takich zakładkach jak żużel czy e-sport, STS zakłady bukmacherskie nie mają sobie równych w ofercie w Polsce. Nie bez przyczyny to właśnie ten bukmacher zgarnia największą część rynku w kraju.

STS zakłady bukmacherskie – oferta na piłkę nożną

STS jak wszystkie zakłady bukmacherskie w Polsce mają bogatą ofertę na piłkę nożną. Nie ma się co temu dziwić, ponieważ to właśnie ta dyscyplina jest w naszym kraju najpopularniejsza, co za tym idzie najczęściej obstawiania. Przeglądając dostępne rozgrywki widzimy tak egzotyczne, piłkarskie rozgrywki jak Wybrzeża Kości Słoniowej, Rwandy czy Kostaryki. Oczywiście z pewnością nie ma wielu graczy, którzy interesują się i śledzą między innymi wspomniane ligi, ale to już pokazuje jak STS zakłady bukmacherskie ze swoją ofertą chcą dać użytkownikom jak najwięcej możliwości. Poza tym, rzecz jasna gracz znajdzie wszystkie najważniejsze rozgrywki i ligi, co jest tak oczywiste, że właściwie nie trzeba tego wspominać. Na dzień dzisiejszy nie ma bukmachera, który nie miałby w ofercie kilka lig w Polsce, Anglii, Niemczech czy europejskich pucharów. Nie inaczej jest z STS zakładami bukmacherskimi. Oferta to także zdarzenia dodatkowe i tutaj już można znaleźć różnice, które zainteresują użytkownika obstawiającego piłkę nożną.

Do najważniejszych, piłkarskich spotkań STS tak jak inne zakłady bukmacherskie to oferta na ponad sto zdarzeń dodatkowych. Można rzec, że specjalnie nie wyróżniają się na tle konkurencji, ale na pewno od nikogo nie odstają. Po prostu STS ma ofertę na futbol na wysokim poziomie jak kilka innych legalnych zakładów bukmacherskich. Co takiego ciekawego znajdziemy w rozszerzeniach? Oczywiście takie standardowe pozycje jak liczba goli, handicapy czy dokładny wynik. Jednak STS zakłady bukmacherskie ma także przy największych meczach w ofercie te mniej popularne pozycje. Można wymienić chociażby takie zdarzenia jak fakt, czy będzie gol samobójczy albo czy rezerwowy strzeli gola.

Oferta w STS zakłady bukmacherskie na piłkę

STS zakłady bukmacherskie i oferta na tenis ziemny

Skoro wspominaliśmy o piłce nożnej w pierwszej kolejności, bo to dyscyplina ciesząca się w typowaniu największą popularnością w Polsce, to trzeba teraz wspomnieć o drugiej w kolejności w naszym kraju, czyli tenisie ziemnym. Jak tutaj wypada STS zakłady bukmacherskie? Oferta na spotkania na kortach jest naprawdę warta uwagi i jest w czołówce polskich bukmacherów. Jak we wszystkich zakładach sportowych znajdziemy zawsze te najważniejsze turnieje z cyklu ATP i WTA. Jak przy tego typu meczach wypadają rozszerzenia? Można napisać, że są. Nie robią wielkiego wrażenia, ale nie dają bukmacherowi powodów do wstydu. Poza standardowym obstawianiem zwycięzcy starcia możemy typować handicapy setowe oraz gemowy, ilość gemów w meczu, secie czy danego zawodnika. Można podsumować, że wszystkie najważniejsze pozycje, które wymagałby gracz tenisowy, znajdują się w STS zakładach bukmacherskich. Oferta na najważniejsze turnieje na plus.

Jednak różnica w stosunku do innych bukmacherów to już turnieje z mniejszą polarnością i rangą, które znajdziemy w STS zakładach bukmacherskich. Oferta tej firmy na challengery i ITFy to już przeszło dziesięć turniejów każdego tygodnia z całego świata.

Ilość turniejów ITF w ofercie STS zakłady bukmacherskie

Jak widać na załączonym obrazku, STS zakłady bukmacherskie w danym momencie w ofercie miał jedenaście odbywających się na całym świecie turniejów rangi ITF mężczyzn, co jest bardzo dobrym wynikiem. Chociaż przy tych spotkaniach raczej jeszcze nie znajdziemy dodatkowych zdarzeń, to i tak jest nieźle.

Będąc już przy STS zakładach bukmacherskich i ich ofercie na tenis, to trzeba wspomnieć o zakładach na żywo. Dlaczego akurat przy tej dyscyplinie? Ponieważ przy spotkaniach na kortach widać jak dużo propozycji ma ta firma dla swoich użytkowników przy zdarzeniach live. W środku tygodnia do południa znajdziemy nawet kilkadziesiąt rywalizacji do obstawiania na żywo. Wynika to z pewnością właśnie z dużej ilości ITF i challengerów, które są nie tylko w ofercie przedmeczowej, ale także live. Z pewnością fani tenisa w Polsce mogą odnaleźć się w STS zakładach bukmacherskich z ofertą na tę dyscyplinę.

STS zakłady bukmacherskie i oferta na żużel

Na wstępie wspominaliśmy, że to właśnie między innymi przy żużlu STS zakłady bukmacherskie mają ofertę, którą wyróżniają się na tle konkurencji. Wyścigi po owalu są jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w kraju, więc z pewnością każdy bukmacher powinien zadbać, żeby mieć u siebie wiele propozycji na żużel. STS zakłady bukmacherskie tak robią i oferta na speedway daje im wielu graczy. Najważniejsze rozgrywki dla Polaków, czyli Speedway Ekstraliga, I oraz II krajowa liga u omawianego bukmachera to dziesiątki pozycji. Tak jak większość zakładów bukmacherskich, STS wystawia na mecz handicap, linię punktów na żużlowców i ich rywalizację head to head. Jednak ich oferta może wyróżnić się takimi pozycjami jak linie na ilość remisów, podwójnych zwycięstw w spotkaniu czy liczbę wygranych wyścigów przez danego żużlowca.

STS, jak wszystkie zakłady bukmacherskie w Polsce ma ofertę na polskie ligi oraz Speedway Grand Prix. Jednak nie tylko rozszerzeniami do tych najważniejszych zawodów może pochwalić się ten bukmacher w porównaniu do konkurencji. Nie wszędzie znajdziemy pozycje na ligę angielską czy szwedzką, a STS to oferuje.

Oferta STS zakłady bukmacherskie na żużel w Anglii

W przypadku Premiership poza tradycyjnym obstawianiem liczby punktów konkretnych zawodników oraz rezultatu meczu mamy pozycje na ilość wygranych wyścigów, co niekoniecznie znajdziemy u konkurencji posiadającej ligę angielską. STS zakłady bukmacherskie to również oferta na żużel na wiele mniej popularnych zawodów.   

STS zakłady bukmacherskie i oferta na e-sport

Skoro na początku było napisane, że STS zakłady bukmacherskie może pochwalić się swoją ofertą na e-sport, to trzeba również wspomnieć o tych pozycjach. Bukmacher tak bardzo wyróżnia tę dyscyplinę sportową, że zakładkę e-sport znajdziemy nie tylko w tradycyjnym miejscu między innymi sportami po lewej stronie, ale także na głównym, górnym pasku obok zakładek oferta, live oraz sporty wirtualne. Nie bez przyczyny STS zakłady bukmacherskie stawia tak na e-sport. Objawia się to w większej ilości działań bukmachera niż tylko oferta. Tutaj warto wspomnieć o sponsoringu. Firma wspiera  Polską Ligę Esportu i jak sama się chwali, jest pierwszym zakładem sportowym w Europie, który zdecydował się na sponsoring indywidualnego gracza w tej dyscyplinie. Niewątpliwie e-sport cały czas rośnie i jest popularny szczególnie wśród młodszej części graczy. STS zakłady bukmacherskie to czuje i dlatego chce wyjść swoim użytkownikom naprzeciwko. Jak to więc wygląda z ofertą?

Obserwując stronę bukmachera można zauważyć, że tylko przybywa zarówno gier, ale też ilości oferowanych rozgrywek i lig w obrębie konkretnych e-sportów. Tak w ofercie STS zakłady bukmacherskie gracz może obstawiać Counter-Strike, League of Legends, Overwatch, StarCraft 2 czy Warcraft 3.

STS zakłady bukmacherskie i oferta na e-sport

Jak widać, STS zakłady bukmacherskie mają także bardzo szeroką ofertę w obrębie samego Counter-Strike’a, czemu nie ma się co dziwić, ponieważ to ta strzelanka cieszy się w Polsce największą popularnością.

STS zakłady bukmacherskie są jednym z dziewięciu bukmacherów, którzy posiadają pozwolenie na legalne działanie w Internecie w Polsce. Warto pamiętać, że można grać wyłącznie u bukmacherów, którzy posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Obok STS są to jeszcze Totolotek, Fortuna, Milenium, forBET, LV BET, E-TOTO Cherry Online i Totalbet. Granie w zagranicznych zakładach bukmacherskich grozi pozbawieniem wolności do trzech lat, grzywną do 120 stawek dziennych albo obu karom łącznie. Jednak gracze nie muszą się martwić, że trafią na nielegalne zakłady sportowe, ponieważ takie strony są blokowane. Dostawcy Internetu mają prawny obowiązek, aby tego dopilnować.

Obstawianie to także hazard, więc każdy gracz musi mieć na uwadze, że ta rozrywka może doprowadzić do problemów zdrowotnych, rodzinnych czy tych związanych z pracą. Pożyczanie pieniędzy czy chęć odegrania się to sytuacje, które świadczą o utracie kontroli nad graniem i należy zaprzestać obstawiania. Użytkownik powinien typować wyłącznie ze środków przeznaczonych na rozrywkę.