Obywatele wielkim faworytem w ofercie Totolotek zakłady bukmacherskie

Przed nami bardzo ciekawa środa na boiskach Ligi Mistrzów. Wszystkie oczy będą zwrócone na Allianz Stadium, gdzie Juventus zmierzy się z Manchesterem United, jednak my nie zapominamy o innych rywalizacjach i wybieramy się na Etihad. Bierzemy ze sobą ofertę Totolotek zakłady bukmacherskie w poszukiwaniu ciekawych typów i wysokich kursów.

Totolotek zakłady bukmacherskie – sprawdź kursy na Ligę Mistrzów

Manchester City vs Szachtar Donieck w ofercie Totolotek zakłady bukmacherskie

Obywatele od początku tego sezonu są w gazie. Manchester City do tej pory nie przegrał meczu na angielskich boiskach. Aktualnie są samodzielnym liderem tabeli Premier League z dorobkiem 29 punktów. Nie wygrali jedynie w meczach z Liverpoolem, gdzie Mahrez zmarnował karnego oraz w starciu wyjazdowym z Wolverhampton, gdzie Boly zdobył gola ręką. Gra podopiecznych Pepa Guardioli zasługuje na uznanie. Bez większych przeszkód niszczą kolejnych przeciwników, dlatego nie może nikogo dziwić fakt, że w tym spotkaniu w opinii Totolotka zakładów bukmacherskich są wyraźnym faworytem.

Szachtar Doniec przyjedzie do Anglii z ciężkim zadaniem. Przed własną publicznością ulegli Manchesterowi City 0:3. Przed rokiem również rywalizowali na Etihad, wtedy wrócili do domu z bagażem dwóch bramek. Z pewnością nie wygląda to na przyjemną perspektywę, jednak powinni mieć w pamięci wyczyn Olympique Lyon, który potrafił pokonać Obywateli w jaskini lwa 1:2. Szachtar w tym sezonie przegrał tylko jedno spotkanie wyjazdowe. Jakie kursy główne proponuje Totolotek zakłady bukmacherskie?

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie:

  • 1 – 1.12
  • 0 – 9.25
  • 2 – 21.00

W tym przypadku bukmacher nie miał żadnych problemów ze wskazaniem faworyta tej rywalizacji. Za zwycięstwo Manchesteru City otrzymujemy przelicznik 1.12. Dla porównania remis 9.25, a triumf gości 21.00.

Opcje dodatkowe w Totolotek zakłady bukmacherskie

Manchester City w dwóch z trzech rywalizacji z Szachtarem zachował czyste konto. Dodatkowo Obywatele w sześciu z siedmiu ostatnich meczów ligowych kończyli na zero z tyłu. Wyjątkiem jest spotkanie z Southampton, gdzie stracili gola po rzucie karnym. Obywatele mają passę pięciu kolejnych zwycięstw. The Citizens w tym sezonie tylko raz nie zdobyli gola. Osiem z dziesięciu ostatnich spotkań tego zespołu zakończyło się bez wyniku BTTS. Szachtar przed rokiem wyjechał ze Etihad z pustym kontem strzeleckim. Kurs tego zdarzenia w ofercie Totolotka zakładów bukmacherskich wynosi 1.60.

  • BTTS (nie) – 1.60

Z drugiej strony warto przeanalizować inne opcje. Szachtar w każdym z sześciu ostatnich wyjazdów przynajmniej dwa razy trafiał do siatki. W tym czasie rywalizowali między innymi z Lyonem w Lidze Mistrzów. City w każdym meczu domowym zdobywało gola, a do tego tylko raz mniej niż dwa. Obywatele do tej pory rozegrali jedno spotkanie w Champions League przed własną publicznością i skończyło się wynikiem BTTS. Szachtar jest niepokonany w sześciu ostatnich meczach wyjazdowych.

  • BTTS – 2.10

Handicap pozycją obowiązkową w ofercie Totolotek zakłady bukmacherskie

Manchester City w każdym z poprzednich czterech meczów domowych wygrywał z pokryciem handicapu 0:1. Myślę, że można się tutaj spodziewać dominacji zespołu gospodarzy. W ostatniej kolejce ligowej postrzelali przeciwko Świętym na Etihad, a w Lidze Mistrzów na ich drodze stanie Szachtar. Kursy mówią, że Ukraińcy nie mają szans na zdobycie punktów, z czym się w pełni zgadzam. Moim zdaniem szukając podwyższenia kursu na gospodarzy, warto zwrócić uwagę na handicap 0:2 po kursie 1.85.

  • 1/Handicap -2,5 – 1.85