International Champions Cup: analiza kursów w Fortuna zakłady bukmacherskie

Przed nami dwa kolejne spotkania w towarzyskim turnieju International Champions Cup, dlatego sprawdzimy ofertę na te potyczki w Fortuna zakłady bukmacherskie. Już o 21:00 w Dublinie zmierzą się zawodnicy Arsenalu oraz Chelsea. Godzinę później pierwszy gwizdek sparingowego meczu usłyszą zawodnicy Benfiki oraz Olympique Lyon. Którzy zawodnicy poprawią sobie nastroje przed startem sezonu?

Fortuna zakłady bukmacherskie – sprawdź najważniejsze informacje o operatorze

Arsenal FC – Chelsea FC, a kursy w Fortuna zakłady bukmacherskie

Pierwsze starcie byłoby hitem, gdyby odbywało się w jednej z kolejek Premier League. Tak się jednak nie dzieje, dlatego mecz Kanonierów z The Blues traktować trzeba jedynie towarzysko. To nie przeszkadza Fortunie zakładom bukmacherskim na wystawienie oferty na takie spotkania, a nam nie wadzi aby ją przejrzeć. Kto jest faworytem?

Wygrana Arsenalu FC: 2.32
Wygrana Chelsea FC: 2.83
Remis: 3.65

Jak widać, Fortuna zakłady bukmacherskie oferuje wysokie kursy na ten mecz, jednak większe szanse daje na wygraną Arsenalu. Kanonierzy na daną chwilę mają więcej klasowych zawodników, a pokaz siły podopieczni Unaia Emery’ego pokazali w poprzednim meczu z PSG, który wygrali aż 5:1.

Oprócz rynków głównych sprawdźmy również „podwójne szanse” oraz tzw. BTTS, czyli kursy na to, czy obie drużyny strzelą gola w meczu.

Podwójna szansa:
Arsenal/Arsenal: 1.80
Remis/remis: 1.74
Chelsea/Chelsea: 2.15

obie drużyny strzelą gola (tak): 1.48
obie drużyny strzelą gola (nie): 2.62

Fortuna zakłady bukmacherskie wystawiając kursy na ww. zdarzenia daje graczom do myślenia, bo o ile kursy nie grają, to widać tendencję, że  największe szanse według operatora są na podwójną szansę na remis oraz to, że obie ekipy strzelą gola.

SL Benfica – Olympique Lyon, a kursy w Fortuna zakłady bukmacherskie

Drugie spotkanie to już nie Premier League, bo oba kluby grają w innych ligach – portugalskiej i francuskiej. Jakie kursy oferuje Fortuna zakłady bukmacherskie?

Wygrana SL Benfica: 2.44
Wygrana Olympique Lyon: 2.79
Remis: 3.45

Gołym okiem widać, że to spotkanie, zdaniem Fortuna zakłady bukmacherskie, jest bardziej wyrównane niż mecz pomiędzy Arsenalem i Chelsea.

Warto również sprawdzić, tak jak w poprzednim przypadku, jak prezentują się przeliczniki na podwójną szansę i BTTS.

Podwójna szansa:
Benfica/Benfica: 1.89
Remis/remis: 1.69
Olympique/Olympique: 2.12

obie drużyny strzelą gola (tak): 1.56
obie drużyny strzelą gola (nie): 2.39

Jeżeli chodzi o podwójną szansę to, tak jak w meczu Arsenalu i Chelsea, najniższy kurs operator proponuje na remis do przerwy bądź na koniec spotkania. Jeżeli chodzi o tzw. BTTS, to różnica pomiędzy kursami jest mniejsza, niż w przypadku meczu pomiędzy londyńskimi drużynami.

Warto również zobaczyć, jak prezentują się kursy na ilość bramek w tym meczu w Fortuna zakłady bukmacherskie:

Kursy na ilość bramek w Fortuna zakłady bukmacherskie

Zostaw komentarz