Fortuna zakłady bukmacherskie: ciężki początek Polski w Lidze Narodów

Już jutro zostanie rozegrane pierwsze spotkanie z udziałem Biało-Czerwonych w Lidze Narodów. Podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się w Bolonii z reprezentacją Włoch. Italia nie wzięła udziały w ostatnim mundialu, a nam krótko mówiąc ten turnieju nie wyszedł. Oprócz tych drużyn w grupie znajduje się jeszcze Portugalia, jednak rozpoczną swoje zmagania dopiero w przyszłym tygodniu. Kto wyjdzie zwycięsko ze starcia dwóch rannych na włoskiej ziemi? Przeglądamy ofertę Fortuna zakłady bukmacherskie w poszukiwaniu najciekawszych kursów na to spotkanie.

Fortuna zakłady bukmacherskie – najlepsze kursy na spotkanie Polski z Włochami!

Fortuna zakłady bukmacherskie: Włochy vs Polska – kursy główne

Przed tym spotkaniem jesteśmy świadkami niepewności w obozach obu drużyn. W Polsce wciąż pozostają świeże rany po fatalnym mundialu. Adam Nawałka został zastąpiony na stanowisku trenerskim przez Jerzego Brzęczka. Były reprezentant Polski zaczyna od trudnego zadania, ponieważ na starcie zmierzy się z podrażnioną brakiem awansu na mistrzostwa świata – Italią. Dla Azzurrich brak występu na rosyjskich boiskach był krótko mówiąc blamażem. Włosi dostali mocny policzek, dlatego teraz będą chcieli udowodnić swoją jakość w Lidze Narodów, a następnie pewnie przejść przez eliminacje mistrzostw Europy. Dla obu nowych trenerów będzie to pierwsze starcie o punkty. Roberto Mancini do tej pory poprowadził swój kraj jedynie w meczach towarzyskich – czas na próbę generalną. Jakie kursy główne oferuje nam Fortuna zakłady bukmacherskie?

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna zakłady bukmacherskie:

  • 1 – 1.77
  • 0 – 3.42
  • 2 – 5.3

W tym przypadku taka oferta bukmachera nie może nikogo dziwić. Włosi są uważani za mocniejszą drużynę od Biało-Czerwonych, a dodatkowo zagrają to spotkanie na własnym boisku. Kurs na wygraną Azzurrich wynosi 1.77, remis 3.42, a triumf Polaków – 5.3.

Najciekawsze zdarzenia dodatkowe w Fortuna zakłady bukmacherskie na debiut Polski w Lidze Narodów

Historia spotkań obu tych drużyn sięga swoich początków w 1965 roku. Właśnie wtedy oba zespoły zmierzyły się po raz pierwszy. Spotkanie rozgrywane w Warszawie zakończyło się remisem 0:0. Z 14 rozegranych rywalizacji bezpośrednich jest to najczęściej padający rezultat, ponieważ aż pięć razy spotkanie kończyło się bez goli.

  • Dokładny wynik 0-0 – kurs 6.0

Fortuna zakłady bukmacherskie w tej rywalizacji spodziewa się underowego wyniku. Widać to po kursach na -2,5 gola, ponieważ w tym przypadku otrzymujemy przelicznik 1.55. Takie notowania można tłumaczyć statystykami, gdyż Biało-Czerwoni w dziewięciu z 14 rozegranych rywalizacji z tym rywalem nie potrafili zdobyć bramki, a dodatkowo wszystkie te mecze zakończyły się wynikami -2,5 gola.

  • -2,5 gola – 1.55

Fortuna zakłady bukmacherskie

Do tej pory Polacy tylko raz pokonali tego przeciwnika w meczu o punkty. Sytuacja miała miejsce podczas mundialu w 1974 roku. Łącznie wygraliśmy z tym rywalem trzykrotnie, jednak dwa razy w sparingach. Ogólny bilans spotkań przechyla się na korzyść gospodarzy, którzy wygrali pięć razy, sześciokrotnie skończyło się remisem, a Biało-Czerwoni zwyciężyli trzy razy. Bilans bramkowy 19:9 dla Italii. Co ciekawe, tylko cztery z 14 rozegranych spotkań zakończyły się wynikami BTTS. Włosi, aż dziewięć razy w meczach z Polską zachowywali czyste konto.

  • BTTS(nie) – 1.63

Ciekawą propozycją w tej rywalizacji wydaje się typ na prowadzenie Italii po pierwszych 15 minutach. Azzurri mają do zmazania wielką plamę, jaką był brak awansu na mistrzostwa świata. Roberto Mancicni z pewnością na meczu z Polską będzie chciał budować pozytywną atmosferę. Moim zdaniem Włosi rzucą się do ataku, zwłaszcza że zagrają przed własną publicznością. W tym przypadku Fortuna zakłady bukmacherskie oferuje nam kurs na poziomie.

  • 0-15 minuta spotkania – 1 – Kurs 4.55

Zostaw komentarz