Fortuna bukmacher to jeden z najpopularniejszych operatorów w Polsce, dlatego jeśli jesteś doświadczonym graczem, to z pewnością miałeś do czynienia z tym podmiotem, a jeśli dopiero wkraczasz do świata zakładów sportowych, powinieneś bliżej zapoznać się z tą pozycją polskiej sceny bukmacherskiej. Fortuna Zakłady Bukmacherskie ma rzesze wiernych klientów, jednak niekoniecznie musi spodobać się również Tobie. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się bliżej bukmacherowi Fortuna, zyskać wiedzę i świadomie podjąć decyzję.

 

Fortuna bukmacher – podstawowe informacje

Nazwa podmiotu Fortuna Zakłady Bukmacherskie nie pozostawia nikomu wątpliwości – to firma zajmująca się organizowaniem zakładów bukmacherskich, których przedmiotem są wydarzenia sportowe, polityczne i społeczne. Fortuna bukmacher otwarcie chwali się swoją stabilnością i zaznacza, że od 2010 roku akcje Fortuny notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Co więcej, skutecznie buduje zaufanie swoich klientów dzięki eksponowaniu wieloletniego, międzynarodowego doświadczenia. Fortuna bukmacher należy do Fortuna Entertainment Group, a więc największej na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej grupy zajmującej się organizowaniem zakładów wzajemnych. Fortuna w trzech słowach? Stabilność, wiarygodność, doświadczenie.

 

Fortuna bukmacher w obliczu nowej ustawy hazardowej

Wejście w życie postanowień nowej ustawy hazardowej było równoznaczne z jednym, wielkim zamieszaniem w świecie polskiej bukmacherki. Ostatecznie wszelkie napięcia ucichły, wszyscy klienci zakładów bukmacherskich przywykli do nowego porządku prawnego, a świat z pewnością się nie zawalił. Mniej stabilnie i pewnie mogą czuć się osoby, które dopiero planują zaprzyjaźnić się z bukmacherką i są na etapie wdrażania się, poszukiwania odpowiedniego operatora dla siebie. Po wpisaniu kliku fraz w okno wyszukiwarki mogą wyskoczyć niepokojące hasła poddające pod wątpliwość legalność niektórych podmiotów. Właśnie dlatego na tym etapie rozwiewamy wszelkie wątpliwości związane z Fortuną Zakładami Bukmacherskimi – Fortuna bukmacher to legalny operator w Polsce. Działa na podstawie licencji wydawanej przez Ministra Finansów, która uprawnia do organizowania zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych oraz za pośrednictwem Internetu.

Dla kogo Fortuna Zakłady Bukmacherskie?

Wiele osób może zadawać sobie takie pytanie, jednak w rzeczywistości odpowiedź jest bardzo prosta – dla wszystkich. No może warto uściślić – dla wszystkich, którzy ukończyli 18 rok życia i pomyślnie przejdą proces rejestracji, niezbędny do obstawiania online.

Można wyróżnić na rynku tych bukmacherów, którzy posiadają wyjątkowo atrakcyjną ofertę na przykład na żużel albo posiadają spory wybór w kwestii e-sportów, natomiast bukmacher Fortuna odpowiada na potrzeby zdecydowanej większości graczy. Zarówno tych, którzy raz na jakiś czas obstawiają najważniejsze wydarzenia związane z piłką nożną, jak i tych, którzy interesują się niszowymi rozgrywkami. Dla kogo jeszcze Fortuna Zakłady Bukmacherskie? Dla fanów nowości, którym tradycyjne zakłady sportowe już nie wystarczają. Bukmacher ten jako pierwszy w Polsce wprowadził i prężnie rozwija sekcję Wirtualnych Sportów, czyli rozgrywek generowanych komputerowo, jednak wzorowanych na tych rzeczywistych.

 

Fortuna zakłady sportowe – oferta

Na początku trzeba podkreślić, że Fortuna bukmacher oczywiście oferuje zakłady społeczne czy związane z wydarzeniami politycznymi, jednak zdecydowana większość dostępnych zakładów dotyczy rozgrywek sportowych. W Fortunie zakłady sportowe, które oferuje, dość mocno ukierunkowane są na rodzime rozgrywki, to silna strona tego operatora. Oprócz tego coś dla siebie mogą znaleźć nawet ci najbardziej wymagający gracze, którzy na przykład będą mieli ochotę obstawić unihokej, lotki czy curling.

Wybór wyborem, ale wszystkich klientów interesują jeszcze kursy. Tutaj ponownie dobra wiadomość, będąca uzupełnieniem dobrych wieści na temat oferty – Fortuna proponuje naprawdę atrakcyjne kursy i wypada zdecydowanie lepiej na przykład w porównaniu z takimi operatorami jak Milenium czy nawet znany i lubiany STS.

 

Bonusy i promocje

Jak każdy bukmacher, Fortuna ma dla swoich klientów bonusy na start i promocje skierowane do stałych klientów. Nikt nie lubi kupować kota w worku i tyczy się to również wyboru operatora, dlatego dobrym rozwiązaniem jest przetestowanie go, korzystając z promocji powitalnych. Trójelementowa oferta bonusowa Fortuny na start wróży naprawdę dobrze, co dalej?

To, co dalej, zależy już od samego klienta. Fortuna bukmacher dostarcza kilku opcji. Są to na przykład następujące propozycje:

  • Przyprowadź kumpla – standardowa, ale lubiana promocja. Poleć Fortunę Zakłady Bukmacherskie koledze, dopilnuj, aby zarejestrował się i obstawił zakład, a otrzymasz pieniądze na grę! Ile? To już jest zależne od obrotu Twojego kumpla, jednak trzeba podkreślić, że maksymalnie można zyskać nawet 100 PLN!
  • Promocje okolicznościowe – czyli promocje bezpośrednio związane z bieżącymi wydarzeniami ze świata sportu. Przykładem może być chociażby promocja bukmachera Fortuna „Olimpijska Ofensywa Fortuny” uruchomiona na czas trwania Zimowych Igrzysk w Pjongczang.
  • Fortuna Klub Plus – będąc członkiem klubu, zyskuje się dostęp do Mistrzostw Typerów – w uproszczeniu: gracze obstawiają, sytuowani są w rankingu, a ci najlepsi zdobywają raz w miesiącu atrakcyjne nagrody. Oprócz tego, członkowie klubu Fortuny mogą gromadzić punkty za każdy postawiony zakład i z czasem wymieniać je na bonusy!

Fortuna bukmacher - promocja

Fortuna bukmacher – pozostałe udogodnienia

Obstawianiu zakładów bukmacherskich towarzyszą, a przynajmniej powinny towarzyszyć, inne udogodnienia, dzięki którym gra staje się przyjemniejsza i sprawniejsza. W Fortunie można znaleźć klika opcji, które mają szansę zaskarbić sympatię jeszcze niezdecydowanego gracza. Co to takiego?

Na przykład aplikacja mobilna. Niby nic nadzwyczajnego w dzisiejszych czasach, jednak na ten moment jeszcze nie każdy podmiot ją posiada. Fortuna bukmacher daje klientom do dyspozycji dedykowaną aplikację mobilną, która zbiera naprawdę dobre opinie między innymi za czytelny interfejs, brak problemów technicznych i ciekawe opcje, niedostępne u innych bukmacherów, takie jak na przykład możliwość sprawdzenia za pomocą aplikacji swojego kuponu wcześniej nabytego w punkcie stacjonarnym, poprzez proste zeskanowanie kodu.

Oprócz tego warto podkreślić ilość opcji wpłat – doładować swoje konto można bardzo sprawnie z wykorzystaniem systemów PayU, tpay.com oraz za pomocą karty płatniczej czy opcji BLIK. Transakcji można dokonywać na stronie, w aplikacji i stacjonarnie – do wyboru do koloru.

Zbyt kolorowo? Nigdy nie jest idealnie, dlatego trzeba dodać, że Fortuna powinna popracować nad obsługą klienta, jednak w odniesieniu do powyższych zalet, takie potknięcie można wybaczyć.

 

Fortuna bukmacherem internetowym

Jak zostać graczem Fortuny Zakładów Bukmacherskich? W bardzo prosty sposób. Jedyną drogą do obstawiania online jest rejestracja. Sam proces rejestracji jest bardzo intuicyjny i nie powinien nikomu zająć więcej niż 15 minut. Na proces rejestracji składa się podanie danych osobowych, potwierdzenie ich dokumentem tożsamości (UWAGA! Pomyślnie przejść rejestrację mogą wyłącznie osoby, które ukończyły 18 rok życia) oraz kliknięcie w link aktywacyjny, dający dostęp do nowego konta gracza w Fortunie Zakładach Bukmacherskich.

 

Fortuna bukmacherem naziemnym

Zakłady bukmacherskie przez Internet zyskały na popularności, jednak punkty stacjonarne operatorów wciąż funkcjonują i mają się bardzo dobrze. Są osoby, które czują, że obstawiają, dopiero gdy udadzą się do lokalu i otrzymają papierowy kupon w dowód zawarcia zakładu… i nic w tym złego. Fortuna odpowiada na potrzeby takich klientów, oferując aż prawie 600 punktów przyjmowania zakładów, które rozsiane są po całej Polsce tak, aby każdy miał do nich dostęp. To imponująca liczba, a Fortuna bukmacher wcale nie zamierza zwolnić. Warto dodać, że fani obstawiania w lokalach Fortuny mogą liczyć na dedykowane promocje, skierowane specjalnie do nich i niedostępne dla graczy internetowych.

Fortuna bukmacher - punkty stacjonarne 

Fortuna bukmacher na tle pozostałych legalnych operatorów

Nikogo nie zamierzamy przekonywać do wyboru Fortuny Zakładów Bukmacherskich – wybór operatora to indywidualna decyzja, a bukmacher powinien przede wszystkim odpowiadać osobistym potrzebom gracza. Mimo to warto spojrzeć prawdzie w oczy i dokonać obiektywnego porównania Fortuny z konkurencyjnymi zakładami. Fortuna jest silna w ofercie dyscyplin sportowych, w kursach, w zakładach na żywo, aplikacji. Te wszystkie mocne strony sprawiają, że jest godnym konkurentem dla STS Zakładów Bukmacherskich, czyli prawdopodobnie największego bukmachera w Polsce, cieszącego się zaufaniem tysięcy klientów.

 

Którego bukmachera ostatecznie wybrać? Mając już teraz odpowiednią wiedzę, na to pytanie możesz odpowiedzieć sobie sam.