Fortuna bukmacher typuje wygraną Japonii. Polska ma szanse?

Fortuna bukmacher – kursy na Polska – Japonia

Fortuna bukmacher twierdzi, że to Japonia jest faworytem starcia. Kurs 2.55 sugeruje jednak, że nie jest to zdecydowana przewaga, a mecz będzie zacięty. Kurs na Polskę wynosi 2.97, a na remis 3.05. Fortuna bukmacher wystawił, wydaje się, adekwatne kursy do aktualnej formy obu reprezentacji. Warto przypomnieć, że przed mundialem w Rosji kurs na wygraną Biało-Czerwonych wynosił około 1.90 i to Polacy byli faworytem spotkania. Turniej zweryfikował jednak umiejętności obu ekip. Japonia gra o awans, Polska o honor.

Czy kursy wystawione przez Fortunę bukmachera są adekwatne do ryzyka, jakie musimy podjąć? Wydaje się, że tak. Polacy są, chyba, lepszym piłkarsko zespołem, jednak całkowicie bez formy. Nikt jednak nie wie czy przypadkiem piłkarze Nawałki nie obudzą się na starcie z Samurajami.

Warto na to spotkanie odrzucić patriotyczne uczucia i skupić się na chłodnej kalkulacji. Japonia ograła Kolumbię, zremisowała z Senegalem. My przegraliśmy ze Lwami Terangi, z Los Cafeteros także. Nasza forma pozostawia wiele do życzenia, Japonia przeżywa bardzo dobry czas. Ponadto, Japonia gra o awans, my o honor, który i tak już chyba straciliśmy… Fortuna bukmacher z kursem 2.55 na piłkarzy Akiry Nishino wydaje się być promocją. Sprawdźmy jednak pozostałe zakłady

Polska – Japonia, dodatkowe zakłady w Fortunie

Fortuna bukmacher, na over 2,5 bramki w meczu wystawił kurs na poziomie 2.26. Biorąc pod uwagę kilka statystyk, warto pochylić się nad tym zakładem:

  • Polska straciła przynajmniej dwa gole w ostatnich dwóch meczach
  • Osiem ostatnich spotkań na MŚ Polski to brak czystego konta
  • Japonia nie zachowała czystego konta od dziewięciu spotkań
  • Trzy ostatnie starcia Japonii to over 2,5 i trzy BTTS

Jeśli chodzi o BTTS to Fortuna bukmacher wystawił na to zdarzenie kurs równy 1.90, co również wydaje się ciekawą opcją. Defensywa ze Szczęsnym w bramce nie spisywała się najlepiej. W naszej reprezentacji ma dojść do zmian w obronie, wróci Kamil Glik, a między słupkami ma stanąć Łukasz Fabiański. To z pewnością polepszy defensywę, ale czy na pewno?

Glik bardzo mało trenował, Fabiański może mieć obniżone morale, jak cała drużyna, ale on szczególnie, przez to, że został posadzony na ławce. Zdaniem wielu ekspertów ta decyzja Adama Nawałki byłą niesprawiedliwa

Typ, który możemy zaproponować na to spotkanie jest ryzykowny, ale warty jego podjęcia.

Zdarzenie: Japonia – Polska
Typ: BTTS/over 2,5
Kurs: 2.51 Fortuna

kupon w fortunie

Zostaw komentarz