Fortuna bukmacher ciąg dalszy z happy hours

Fortuna bukmacher podczas mundialu cieszyła się bardzo dużą popularnością. Wpływ na to miał miał fakt bardzo atrakcyjnych promocji, które te zakłady bukmacherskie przygotowały dla swoich graczy. Najwięcej uczestników cieszyła się z happy hours. Jak się okazuje, po mistrzostwach świata nadal użytkownicy bukmachera z Czech  mogą obstawiać bez podatku.

Fortuna bukmacher – co dalej z happy hours?

Promocja Happy Hours sprawiła, że Fortuna jako bukmacher cieszyła się podczas mistrzostw świata bardzo dużą popularnością wśród graczy zakładów sportowych. Na czym to polegało? Do godziny przed każdym spotkaniem na mundialu każdy zawarty kupon z oferty przedmeczowej był grany bez podatku. Nie ma wątpliwości, że tego typu promocja jest jedną z najatrakcyjniejszych i najbardziej pożądanych na polskim rynku. Oczywiście bukmacherzy odprowadzają obowiązkowy podatek, ale podwyższają swoim użytkownik wygrane o 12% samemu pokrywając różnicę wynikającą z obciążenia na rzecz państwa. Zazwyczaj zakłady sportowe wobec tego typ promocji miały duże obostrzenia, ale nie Fortuna bukmacher podczas czerwca i lipca. Wystarczyło zagrać kupon z minimalną stawką 20 PLN. Nie ważny był kurs ani ilość zdarzeń zakładu.

Fortuna bukmacher z happy hours

Mistrzostwa świata się skończyły, więc happy hours w tej formie zniknęło z propozycji promocyjnych zakładów sportowych… jednak z początkiem piłkarskiego sezonu Fortuna bukmacher po raz kolejny zaoferowała swoim graczom obstawianie bez podatku widząc jaką popularnością się to cieszyło podczas mundialu. Tym razem wygląda to zupełnie inaczej i nie już tak atrakcyjnie, ale nadal – happy hours są i można z nich korzystać.

Jak obecnie wyglądają happy hours w Fortunie? Bukmacher pozostawił na razie tę promocję tylko dla punktów stacjonarnych, co z pewnością musi smucić wielu graczy. Tak zwane szczęśliwe godziny tym razem odwołują się do sześćdziesięciu minut przed spotkaniami Ekstraklasy w każdy piątek. Patrząc na terminarz można napisać po prostu, że przedział czasowy do grania bez podatku w punktach stacjonarnych Fortuny bukmachera to 17-18 oraz 19:30-20:30. Dodatkowo w happy hours po mundialu można znaleźć już więcej warunków niż minimalna stawka na poziomie 20PLN, bo wymagane są także co najmniej trzy zdarzenia na kuponie.

Tak aktualnie wyglądają happy hours i to tylko w punktach stacjonarnych. Jednak nie można zakładać, że Fortuna bukmacher nie zdecyduje się w jeszcze innej formie na promocję grania bez podatku przez stronę Internetową.

Fortuna bukmacher – co obstawiać przy piątku?

Skoro już poruszyliśmy temat happy hours, które obecnie funkcjonują tylko w piątek, to odpowiedzmy na pytanie – co można typować w danych godzinach z promocją? Przede wszystkim polską Ekstraklasę, bo tego dotyczą szczęśliwe godziny w Fortunie. Bukmacher ma na te spotkania ofertę z rozszerzeniami w trzycyfrowej liczbie, więc jest z czego wybierać. Warto zaznaczyć, że promocja dotyczy całej oferty przedmeczowej. W związku z tym nie musimy się ograniczać tylko do piątku oraz wyłącznie do piłki nożnej.

Weekend zawsze oferuje wiele zdarzeń w ofercie. Fortuna bukmacher i promocja happy hours pozwalają na grę bez podatku chociażby na mieszane sztuki walki czy boks. Jednak tam samo można odwołać się do wszystkich zdarzeń, które znajdziemy w piątek o godzinie 17 w ofercie. Czyli biorąc skrajny przykład może to być nawet zakład długoterminowy… przy czym oczywiście na kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy pozycje, a stawka nie może być niższa niż 20PLN.

Inni bukmacherzy również w przeszłości oraz obecnie posiadali tego typu promocję i w porównaniu to Fortuna bukmacher wypada bardzo dobrze, więc trzeba pochwalić happy hours. Jednak należy pamiętać, że odprowadzanie podatku jest obowiązkowe, a w ramach promocji to zakłady sportowe ponoszą to obciążenie za gracza. Typowanie w zagranicznych firmach, które nie płacą podatku w Polsce jest zabronione. Grozi za to kara grzywnej lub nawet pozbawienia wolności. Jednak nie ma co się martwić, że trafi się na tego nielegalnego, ponieważ za blokowanie takich witryn odpowiedzialni są dostawcy Internetu. Fortuna bukmacher to legalne zakłady sportowe tak jak Totolotek, STS, Milenium, forBET, LV BET, TOTALbet, E-TOTO.

Poza tym każdy gracz przy obstawianiu musi być świadomy zagrożeń płynących z hazardu, czyli uzależniania. Może to nieść za sobą problemy z rodziną, pracą czy zdrowiem. Nie należy traktować bukmacherki jako sposobu na zarobek czy odreagowanie emocji, a jedynie jako dodatek przy oglądaniu sportu.

Zostaw komentarz