Chelsea vs Manchester United i bonus od Totolotka

Poniedziałki nie zawsze są nudne, a doskonały przykład mamy dzisiaj, ponieważ przed nami spotkanie Chelsea z Manchesterem United. Oba zespoły zmierzyły się już w poprzedniej kampanii FA Cup, jednak na etapie finału rozgrywek. Tym razem czas na starcie w V rundzie, a my sprawdzamy, jak wykorzystać bonus w Totolotek zakłady bukmacherskie.

Chelsea vs Manchester United – kursy główne i bonus w Totolotku

Totolotek proponuje nam bonus powitalny, który można wykorzystać w tej rywalizacji. Starcia Chelsea z Manchesterem United od wielu lat przyciągają sporą liczbę fanów przed telewizory na całym świecie. Czas na kolejny rozdział w tej długiej historii.

The Blues w ostatnim czasie zanotowali serię gorszych wyników, jednak w większości przypadków w meczach wyjazdowych. Przed własną publicznością kroczyli od wygranej do wygranej, dlatego też to spotkanie będzie sporą zagadką. Propozycje z oferty Totolotek zakłady bukmacherskie przemawiają za gospodarzami, jednak w pierwszym starciu tych drużyn na boiskach Premier League padł wynik 2:2, a przewidywania bukmacherów były podobne.

Manchester United od momentu zmiany trenera jest innym zespołem, o zdecydowanie większym potencjale. Największą gwiazdą tego zespołu stał się Paul Pogba, który wykręca kapitalne liczby. Stylem gry przypomina Franka Lamparda, poprzez nieustanne włączanie się do akcji zza pleców napastnika. Czerwone Diabły wygrało 10 z 12 rozegranych spotkań pod wodzą Solskjaera. Taka passa pozwala zakładać, że na Stamford Bridge postawią przeciwnikowi ciężkie warunki. Porażka z PSG była z pewnością odpowiednią pobudką dla piłkarzy tego zespołu. Być może poczuli się zbyt pewnie, dlatego też kibice będą oczekiwali reakcji w Londynie.

Jak prezentuje się oferta kursów głównych w Totolotek Zakłady Bukmacherskie?

 Totolotek zakłady bukmacherskie bonus

Faworytem tego starcia w opinii Totolotka będzie Chelsea, a przelicznik na wygraną tego zespołu wynosi – 2.03, dla porównania triumf United – 3.5, a remis – 3.6.

Bonus od Totolotka i zdarzenia dodatkowe

Wykorzystanie bonusu od Totolotka będzie łatwiejsze na przykładzie sekcji zdarzeń dodatkowych. Bukmacher oferuje nam ciekawe możliwości, dlatego postaramy się ograniczyć ryzyko.

Oba zespoły mają silne linie ataku, dlatego można zakładać, że to spotkanie zakończy się overowym wynikiem. Dodatkowo Chelsea w ostatnim czasie gra fatalnie w defensywie. Teraz rzućmy okiem na poszczególne statystyki obu drużyn:

  • Manchester United wygrał 10 z 12 meczów pod wodzą Solskjaera.
  • Czerwone Diabły przegrały tylko jeden mecz pod wodzą Solskjaera.
  • Cztery z pięciu ostatnich meczów Chelsea to wyniki BTTS.
  • Pierwsze spotkanie tych drużyn w obecnej kampanii skończyło się wynikiem 2:2.
  • Chelsea straciła bramkę w każdym z ostatnich meczów przeciwko drużynom czołówki.
  • The Blues w obecnej kampanii zagrali na zero z tyłu tylko przeciwko Manchesterowi City – licząc największych rywali.

Fakt, że Chelsea w ostatnich meczach notuje wyniki BTTS pozwala nam zakładać, że tym razem będzie podobnie. Manchester United jest w bardzo dobrej formie, a porażka z PSG wygląda na wypadek przy pracy. Co innego przegrana Chelsea z Manchesterem City, to był wyznacznik możliwości tego zespołu. Sądzę, że na Stamford Bridge kibice zobaczą bramki, ponieważ będzie to rywalizacja dwóch trenerów, którzy na pierwszym miejscu stawiają ofensywę.

+2,5 gola – 1.70

Wykorzystanie bonus od Totolotek Zakłady Bukmacherskie w tej rywalizacji ciekawie prezentuje się przy typie na +2.5 gola, a inną propozycją, którą trzeba wziąć pod uwagę jest podpórka na gości – po kursie 1.67.

X2 – 1.67