Barcelona vs Sevilla w ofercie STS Zakłady Bukmacherskie na Puchar Króla

W środę wybieramy się na spotkanie FC Barcelony z Sevillą, które da nam odpowiedź na pytanie, czy Duma Katalonii pozostanie w grze o piąty tytuł Copa del Rey z rzędu. Pierwsza rywalizacja zakończyła się wygraną ekipy z Andaluzji 2:0. Jak prezentuje się oferta STS Zakładów Bukmacherskich przed rewanżem?

Barcelona vs Sevilla – kursy główne w STS Zakłady Bukmacherskie

Duma Katalonii nie będzie przyjemnie wspominać pierwszego starcia z tym przeciwnikiem. Sevilla wygrała na własnym boisku 2:0, dzięki czemu przed rewanżem mają sporą zaliczkę. Oba zespoły spotkały się w tym sezonie już trzy razy. Ekipa Pablo Machina w każdym z tych spotkań trafiała do siatki, co mocno komplikuje sytuację gospodarzy. Barca w rewanżu musi wygrać 3:0, żeby awansować dalej, jednak strzelona bramka przez gości sprawi, że będą potrzebowali czterech trafień. Valverde po raz kolejny przekombinował ze składem w pierwszej rywalizacji. Blaugrana była w podobnej sytuacji w poprzedniej rundzie, jednak wtedy do awansu potrzebowali jednego gola u siebie, a teraz aż dwóch i to do dogrywki.

Sevilla nie jest chłopcem do bicia, co tylko zwiększa presję na drużynie gospodarzy. Nie będzie to przyjemny spacerek na Camp Nou, w którym goście przyjadą się tylko bronić. Ekipa z Andaluzji potrafi grać wysokim pressingiem, przez co mocno utrudnia możliwości ofensywne przeciwników. Przed pierwszym meczem wydawało się, że Barca nawet w rezerwowym składzie powinna sobie poradzić. W końcu Sevilla miała na swoim koncie trzy kolejne porażki. Nic bardziej mylnego, ponieważ gospodarze byli odpowiednio zmotywowani i rewanż zapowiada się pasjonująco. Jak prezentują się kursy główne w STS Zakłady Bukmacherskie?

STS Zakłady Bukmacherskie

Faworytem tego spotkania w kursach głównych jest Barcelona. Takiego scenariusza można było się spodziewać, zwłaszcza po wyniku pierwszej rywalizacji. Kurs na wygraną Dumy Katalonii wynosi 1.27, więc bardzo nisko. Remis – 6.00, a triumf gości 8.68.

Zdarzenia dodatkowe w STS Zakłady Bukmacherskie

Nie ulega wątpliwości, że od pierwszych minut zobaczymy tutaj szturm na bramkę gospodarzy. Barcelona musi gonić, więc prawdopodobnie tym razem Leo Messi rozpocznie spotkanie w wyjściowym składzie. Dla Blaugrany konieczne będzie zdobycie przynajmniej dwóch goli, by doprowadzić do dogrywki, oczywiście przy założeniu, że nie stracą bramki. Myślę, że w tym spotkaniu kursy typerów będą kierować się w stronę overów bramkowych gospodarzy, w całym meczu, a także handicapów.

Na początek zaczniemy od przeanalizowania tej ostatniej propozycji. Barca w tym sezonie mierzyła się już raz Sevillą na własnym boisku i wygrała 4:2, czyli z pokryciem handicapu -1.0. Typując z handi 0:1 można złapać przelicznik na poziomie 1.70 z oferty STS Zakłady Bukmacherskie, co moim zdaniem jest bardzo ciekawym wyborem. Zwłaszcza, że Barca potrzebuje wygranej przynajmniej dwoma golami.

  • 1/handicap 0:1 – 1.70

Jeśli ktoś szuka większego ryzyka i ma pełne zaufanie do Barcy, to można również spróbować z wyższym handicapem 0:2. W tym przypadku potrzebujemy wygranej gospodarzy różnicą przynajmniej trzech goli. Zadanie trudne, jednak taki wynik da Dumie Katalonii awans do kolejnej rundy bez konieczności grania dogrywki. Obstawienie tego zdarzenia gwarantuje nam przelicznik na poziomie 2.65 z oferty STS. Moim zdaniem ciekawe wyjście do zagrania na singlu.

  • 1/handicap 0:2 – 2.65

Patrząc po kursach w STS Zakładach Bukmacherskich można zauważyć, że operator spodziewa się tutaj goli z obu stron, jednak nie byłbym taki pewny. Barca nie może pozwolić sobie na stratę gola.